loader
Opinie klientów
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi.
Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom.
Iwona i Marcin Pobiega - Czarnocin
 
Jako sprzedający mieszkanie, zamieściłem ogłoszenie w mediach. Oprócz kilkudziesięciu firm/pośredników, również zgłosiła się do mnie firma INDEPRO NIERUCHOMOŚCI.

Podczas pierwszej rozmowy nie miałem wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistami. Cenne wskazówki „zaowocowały”, w ciągu dwóch tygodni znalazł się klient. Szczegółowy opis nieruchomości, zdjęcia w ogłoszeniach dokładnie odzwierciedlały to co mam do zaoferowania, potencjalny klient był o wszystkim poinformowany, nie było mowy o rozczarowaniu. Sprawy notariusza, dokumentów, zaświadczeń niezbędnych do sfinalizowania transakcji itp. to tylko formalność, większość spraw zorganizowała firma INDEPRO NIERUCHOMOŚCI. Codzienne obowiązki ograniczały mnie do załatwienia takich spraw, dlatego tego typu pomoc ze strony INDEPRO była dla mnie satysfakcjonująca. Zabezpieczenie interesu obu stron, miła atmosfera, jaka panowała przez cały okres transakcji to kolejne atuty.

Serdecznie Państwu dziękuję za współpracę, w przyszłości nie będę miał wątpliwości, do kogo się zwrócić w pierwszej kolejności.
Tomasz Dobosz - Kraków
 
Zawarliśmy z Państwem umowę na wyłączność, która gwarantowała, że Firma sumiennie i z pełnym zaangażowaniem zajęła się zleconym jej zadaniem, aż do jego pozytywnego zakończenia. Dlatego też zawarcie właśnie takiej umowy z INDEPRO NIERUCHOMOŚCI polecalibyśmy wszystkim Państwa klientom.
Eliza Adamek-Pukacz, Robert Pukacz - Kraków
 
Zapewniono mi wszelką potrzebną pomoc w sprawach urzędowych, zajęto się dostarczeniem niezbędnych dokumentów: Wypisem z Księgi Wieczystej, Wypisem z Rejestru Gruntów i innych. Muszę zaznaczyć, że przy tych i wielu innych sprawach, nie wymagano mojej obecności, co pozwoliło mi zaoszczędzić wiele czasu. Kompletnie zaś nie spodziewałem się, że już pierwsza osoba, którą INDEPRO wytypowało na potencjalnego kupującego moje mieszkanie okaże się … faktycznym kupującym! Choć jak mnie poinformowano taka sytuacja nie należy do częstych, to jednak świadczy o profesjonalnym i precyzyjnym wyborze klienta ze strony INDEPRO.
 
Spodziewałem się wielu niezdecydowanych klientów i bieganiny po urzędach bez końca – tymczasem dzięki INDEPRO stało się zupełnie inaczej.
 
Serdecznie dziękuję.
Dariusz Lechowicz - Kraków
 
Rzetelne i dokładne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i wysoka dbałość o moje interesy przy zawieraniu umowy, dały mi pewność, że reprezentuje mnie osoba o wysokim profesjonalizmie.
Andrzej Lis - Kraków
pokaż więcej
 
 
 
 

Polecane oferty