loader
Poznaj proces obsługi naszych Klientów
Kontakt
Analiza potrzeb Klienta
Wsparcie Doradcy Finansowego
Prezentacja ofert
Przygotowanie transakcji
Finalizacja transakcji
Przekazanie nieruchomości
Podsumowanie
1.
Kontakt.
Jeśli są Państwo na etapie zakupu nieruchomości, nasz zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów, z chęcią pomoże w znalezieniu wymarzonego miejsca w pięknej i spokojnej okolicy. Dajemy Państwu wiele możliwości kontaktu z naszą firmą - do dyspozycji są formularze kontaktowe, jak również telefon, pod którym zawsze czeka kompetentny doradca, który odpowie na wszystkie pytania związane z tematem. Z naszym doradcą można się także umówić na indywidualne spotkanie.
 
2.
Analiza potrzeb Klienta.
Państwa satysfakcja ze współpracy z INDEPRO jest dla nas niezwykle ważna. Przedstawiając wybrane oferty, kierujemy się zawsze Państwa wymogami i wskazówkami tak, by dopasować propozycje do ustalonych oczekiwań. Do zlecenia podchodzimy kompleksowo, zatem ważne jest dla nas nie tylko to, jakiego mieszkania lub domu Państwo poszukują, ale także istotny jest dobór okolicy, sąsiedztwo, infrastruktura i wiele innych czynników pomagających wybrać wymarzone miejsce do zamieszkania.
 
3.
Wsparcie Doradcy Finansowego.
Nasi doradcy finansowi są do Państwa dyspozycji na każdym etapie poszukiwania nieruchomości. Pomogą oni przeanalizować oferty kredytowe kilkudziesięciu banków, aby znaleźć dla Państwa tę najkorzystniejszą. Wytłumaczymy wszystko, co będzie dla Państwa niejasne w sprawie kredytu oraz wskażemy wszelkie pułapki zawarte w ofertach promocyjnych. Pomożemy dopełnić formalności związanych załatwieniem kredytu, by jak najszybciej mogli się Państwo cieszyć nowym mieszkaniem.
 
4.
Prezentacja ofert.
Od momentu nawiązania współpracy nasz doradca cały czas będzie poszukiwał dla Państwa idealnej oferty. Na wspólny sukces w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania pracują także pozostałe osoby z naszej firmy, które na tym etapie znają już Państwa wymagania. O każdej spełniającej wymogi ofercie znalezionej przez nas i nasz dedykowany system informatyczny zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani telefonicznie lub drogą mailową. Pozwoli to zintensyfikować prowadzone przez nas działania.
 
5.
Przygotowanie transakcji.
Jeśli zainteresowała Państwa jedna z ofert, nasz doradca pomoże ją dokładnie zweryfikować. Sprawdzone zostaną wszystkie dokumenty, hipoteka oraz historia nieruchomości. Ponadto zostanie umówione osobiste spotkanie z właścicielem domu lub mieszkania, w celu przeprowadzenia szczegółowej rozmowy oraz oględzin nieruchomości. Dodatkowo doradcy uzgodnią warunki finansowe transakcji. Dzięki naszej pomocy z pewnością droga do znalezienia odpowiedniego lokum będzie łatwiejsza.
 
6.
Finalizacja transakcji.
Gdy zdecydują się Państwo na zakup nieruchomości, nasza firma przygotuje wszelkie potrzebne do przeprowadzenia transakcji dokumenty oraz będzie odpowiedzialna za proces zakupu. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi oraz notarialnymi, zatem będą mieli Państwo pewność, iż finalizacja zostanie przeprowadzona rzetelnie, szybko i na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki temu w mgnieniu oka staną się Państwo posiadaczami wymarzonego mieszkania lub domu.
 
7.
Przekazanie nieruchomości.
Oferujemy swą pomoc na każdym etapie przeprowadzania transakcji, zatem doradca INDEPRO będzie Państwu towarzyszył do samego końca, także podczas przekazania nieruchomości. Na tym etapie nasza firma zadba o to, by został sporządzony protokół zdawczo-odbiorczy oraz, by przygotowano wszelką potrzebną dokumentację. Protokół zostanie precyzyjnie przeanalizowany w celu wykluczenia jakichkolwiek niezgodności, aby w przyszłości nie ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów.
 
8.
Podsumowanie.
Serdecznie gratulujemy! Od teraz stają się Państwo nowymi właścicielami nieruchomości. Na tym etapie życzymy Państwu wszystkiego dobrego w nowym miejscu, jak również pragniemy zapewnić, iż nasi doradcy nadal są do Państwa dyspozycji i chętnie pomogą w razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości.
 
 
Znajdź nieruchomość