loader
Zapoznaj się ze szczegółami
usługi Kup Bez Prowizji
W usłudze "Kup Bez Prowizji" właściciel sprzedający nieruchomość płaci prowizję, nabywca jest zwolniony z tej opłaty. Nie istnieją żadne ukryte, ani dodatkowe koszty związane z usługą "Kup Bez Prowizji". To, że kupujący nie płaci prowizji jest wyraźnie określone i gwarantowane w umowie.
 
"Kup Bez Prowizji" to nie chwilowa akcja promocyjna, to trwała usługa. Obejmuje wybrane nieruchomości oferowane do sprzedaży przez INDEPRO.
 
Dzięki naszej usłudze "Kup Bez Prowizji" możesz skorzystać z pomocy INDEPRO, nie ponosząc dodatkowych kosztów związanych z opłatą prowizyjną.
 
Kupując nieruchomość w ramach usługi "Kup Bez Prowizji" oszczędzasz czas, oszczędzasz pieniądze, a przede wszystkim zyskujesz spokój oraz gwarancję bezpiecznego zakupu.
 
Nieruchomości z oferty INDEPRO nabywane w ramach usługi "Kup Bez Prowizji" mają najniższą cenę, o jej wysokości decyduje sprzedający. Dzięki usłudze "Kup Bez Prowizji" zaoszczędziły setki naszych klientów.
 
Każdy klient kupujący nieruchomość z INDEPRO może skorzystać z usługi "Kup Bez Prowizji", niezależnie od ilości zaprezentowanych ofert.   Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę całego procesu zakupu, mimo iż nabywca jest zwolniony z opłaty prowizyjnej.
 
 
Znajdź nieruchomość