loader
pokaż więcej
 
» W usłudze "Kup Bez Prowizji" tylko właściciel sprzedający nieruchomość płaci prowizję, nabywca jest zwolniony z tej opłaty. Nie istnieją żadne ukryte, ani dodatkowe koszty związane z usługą "Kup Bez Prowizji". To, że kupujący nie płaci prowizji jest wyraźnie określone i gwarantowane w umowie.
» Kupując nieruchomość w ramach usługi "Kup Bez Prowizji" oszczędzasz czas, oszczędzasz pieniądze, oraz zyskujesz spokój i gwarancję bezpiecznego zakupu.
więcej
20 portali będzie promować Twoją nieruchomość
Nasi doradcy ze szczególną dbałością przygotują Ciebie oraz Twoje mieszkanie do korzystnej i bezpiecznej transakcji. Będziemy aktywnie prowadzić sprzedaż. Doda- tkowo zadbamy o prezentację Twojego mieszkania na dwudziestu najlepszych portalach internetowych.
100 zapytań dziennie do naszych doradców.
Przynajmniej sto, a nawet więcej otrzymujemy dziennie zapytań dotyczących naszych ofert sprzedaży. Za każdym razem możemy polecać właśnie Twoją nieruchomość.
więcej
Wytłumaczymy zawiłości kredytowe i wskażemy wszelkie pułapki zawarte w ofertach promocyjnych w sposób prosty i zrozumiały Zwrócimy uwagę na wszystkie elementy wybranych ofert. Jest to niezwykle ważne, ponieważ kredyt hipoteczny zaciągasz na wiele lat, a nie każdy tani kredyt okazuje się tak atrakcyjny, jak przekonuje bank.
Oferty przedstawione przez naszego doradcę będą dla Ciebie zrozumiałe, a ponadto będą zawierały wszelkie koszty i opłaty związane z zaciąganym kredytem.
więcej
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa pośrednictwa i doradztwa. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc ze strony biura. Z nałożonych zadań wywiązywano się sprawnie i terminowo. Pracownicy biura są bardzo zaangażowani w swoją pracę i uprzejmi.
Możemy zarekomendować biuro jako bardzo dobre i polecić go przyszłym Państwa klientom.
Iwona i Marcin Pobiega - Czarnocin
Jako sprzedający mieszkanie, zamieściłem ogłoszenie w mediach. Oprócz kilkudziesięciu firm/pośredników, również zgłosiła się do mnie firma INDEPRO NIERUCHOMOŚCI.

Podczas pierwszej rozmowy nie miałem wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistami. Cenne wskazówki „zaowocowały”, w ciągu dwóch tygodni znalazł się klient. Szczegółowy opis nieruchomości, zdjęcia w ogłoszeniach dokładnie odzwierciedlały to co mam do zaoferowania, potencjalny klient był o wszystkim poinformowany, nie było mowy o rozczarowaniu. Sprawy notariusza, dokumentów, zaświadczeń niezbędnych do sfinalizowania transakcji itp. to tylko formalność, większość spraw zorganizowała firma INDEPRO NIERUCHOMOŚCI. Codzienne obowiązki ograniczały mnie do załatwienia takich spraw, dlatego tego typu pomoc ze strony INDEPRO była dla mnie satysfakcjonująca. Zabezpieczenie interesu obu stron, miła atmosfera, jaka panowała przez cały okres transakcji to kolejne atuty.

Serdecznie Państwu dziękuję za współpracę, w przyszłości nie będę miał wątpliwości, do kogo się zwrócić w pierwszej kolejności.
Tomasz Dobosz - Kraków
Zawarliśmy z Państwem umowę na wyłączność, która gwarantowała, że Firma sumiennie i z pełnym zaangażowaniem zajęła się zleconym jej zadaniem, aż do jego pozytywnego zakończenia. Dlatego też zawarcie właśnie takiej umowy z INDEPRO NIERUCHOMOŚCI polecalibyśmy wszystkim Państwa klientom.
Eliza Adamek-Pukacz, Robert Pukacz - Kraków
Zapewniono mi wszelką potrzebną pomoc w sprawach urzędowych, zajęto się dostarczeniem niezbędnych dokumentów: Wypisem z Księgi Wieczystej, Wypisem z Rejestru Gruntów i innych. Muszę zaznaczyć, że przy tych i wielu innych sprawach, nie wymagano mojej obecności, co pozwoliło mi zaoszczędzić wiele czasu. Kompletnie zaś nie spodziewałem się, że już pierwsza osoba, którą INDEPRO wytypowało na potencjalnego kupującego moje mieszkanie okaże się … faktycznym kupującym! Choć jak mnie poinformowano taka sytuacja nie należy do częstych, to jednak świadczy o profesjonalnym i precyzyjnym wyborze klienta ze strony INDEPRO.
 
Spodziewałem się wielu niezdecydowanych klientów i bieganiny po urzędach bez końca – tymczasem dzięki INDEPRO stało się zupełnie inaczej.
 
Serdecznie dziękuję.
Dariusz Lechowicz - Kraków
Rzetelne i dokładne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i wysoka dbałość o moje interesy przy zawieraniu umowy, dały mi pewność, że reprezentuje mnie osoba o wysokim profesjonalizmie.
Andrzej Lis - Kraków
Niniejszym pragnę podziękować firmie INDEPRO NIERUCHOMOŚCI za rzetelnie wykonaną usługę. Chcąc kupić mieszkanie nie miałem najmniejszych wątpliwości, że konieczna będzie pomoc firmy wyspecjalizowanej nie tylko w pośrednictwie, ale i doradztwie w nieruchomościach. INDEPRO okazało się wyborem najlepszym z możliwych. Profesjonalnie i rzetelnie zapoznano mnie z ofertami spełniającymi moje podstawowe kryteria. Uczciwie wskazano zarówno plusy jak i minusy poszczególnych ofert – zwracając często moją uwagę na istotne szczegóły stanowiące o skali wartości oferowanych mieszkań. Dokonano profesjonalnej analizy moich potrzeb i wskazano mi kilka dobrych opcji. W ostatecznym wyborze zostawiono mi swobodną przestrzeń, dostarczając mi szczegółowych danych, które pozwoliły mi na dokonanie właściwego wyboru.

Jestem ogromie usatysfakcjonowany i polecam każdemu współpracę z tą firmą. Bardzo dziękuję.
Jan Polczyk - Kraków
W związku z potrzebą zakupu mieszkania w Krakowie nawiązałem współpracę z INDEPRO NIERUCHOMOŚCI. Mogłem liczyć na pomoc oraz poradę w kwestiach, które mnie interesowały. Dziękuję.
Henryk Łukaszek - Jastrzębie Zdrój
Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, stąd podjąłem decyzję, że w poszukiwaniu nieruchomości skorzystam z pośrednictwa agencji. Mając jasno sprecyzowane oczekiwania co do lokalizacji, a także wielkości mieszkania, skorzystałem z pośrednictwa firmy INDEPRO NIERUCHOMOŚCI.
 
Od samego początku współpracy mogłem zauważyć profesjonalizm w podejściu do realizowanego zdania. W sytuacji dla mnie nowej w prosty sposób wyjaśniano mi wszelkie zawiłości związane z procedurami prawnymi oraz fachowo koordynowano zawieranie umowy kupna mieszkania. Dzięki tak sprawnej współpracy zakup mieszkania zaoszczędził mi wiele czasu, a także uchronił przed wszelakimi pułapkami, na jakie mogłem zostać narażony podczas dokonywania takiej transakcji.
 
Polecam obsługę firmy INDEPRO NIERUCHOMOŚCI podczas realizowania zakupu bądź sprzedaży mieszkania.
Bartłomiej Skowron - Mogilno
Współpraca z biurem INDEPRO NIERUCHOMOŚCI przebiegała wzorowo.
Władysława i Bartosz Rybaccy - Kraków
Podejmując decyzję o sprzedaży mieszkania chciałem skorzystać z pomocy biura nieruchomości. Agent, który się ze mną skontaktował wykazał się profesjonalnym podejściem a przy tym zapewnił miłą atmosferę, jaka panowała przez cały okres sprzedaży.
 
Moja oferta oprócz tego, że została szczegółowo opisana, była intensywnie zareklamowana w gazetach oraz na stronach internetowych, co w rezultacie doprowadziło do sfinalizowania transakcji.
 
Wszelki dokumenty niezbędne do przeprowadzenia transakcji oraz kontakt z notariuszem i przekazanie mieszkania również zostały zorganizowane przez INDEPRO NIERUCHOMOŚCI.
 
Bardzo dziękuję za współpracę.
Andrzej Dziadkowiec - Szaflary